MÖBLER / Möbler, övrigt / Sängramar 9209644
nr 920 9644
Sängramar
Ett par, Sent 1800-tal, Ungern, längd: 200, bredd: 100
Kondition: slitage, skador
Utrop:
2.000 kr
Såld:
300 kr
måndag 27 oktober 2014
kl 18:56:41
26/10 22:44:58